מערכות מידע

 

 

מערכות המידע הארגוניות חיוניות לאספקת המידע המקיף והעדכני, המאפשר ניהול נכון, יעיל ואיכותי יותר של פעילותו העסקית היום יומית של הארגון. באמצעותן ניתן לשפר עלויות ביחס למתחרים, לבדל את הארגון בהיבטי שירות ומכירות, להכיר את הלקוחות טוב יותר, לדעת אילו מוצרים קונים יותר כדי לייצר מלאי של פריטים מבוקשים, וכדומה. לכן הצורך לנהל ולתפעל את מערכות המידע באופן אפקטיבי ומקצועי הינו קריטי להצלחתו של כל ארגון.

 

יישום מערכות מידע מהווה אתגר מקצועי לכל ארגון באשר הוא. בין אם מדובר בשדרוג תוכנה, מיכון תהליך או הטמעת פתרוןERP או CRM חדש – חיוני לוודא כי ניהול פרויקט יישום התוכנה יהיה יעיל ונכון. בקרה על אופן הביצוע, משאבים, עלויות ולוחות זמנים, הקפדה על מתודולוגיות ניהול נכונות במהלך הפרויקטיחד עם תמיכה מקצועית בפריסת הפתרון החדש מונעים עיכובים, בזבוז זמן ותסכול ומאפשרים להטמיע את פתרון התוכנה החדש כראוי ולהניב את המיטב מיישומו.

 

מינוף יכולותיהן של מערכות המידע מהווה אתגר משמעותי לא פחות. המנמ"ר כיום נדרש להתמודד עם מספר אתגרים במקביל. עליו לספק IT אג'ילי וגמיש כדי שהארגון יגיב מהר לדרישות השוק הדינמיות מצד אחד, ומאידך עליו לספק רמת אבטחת מידע מקסימלית ואפליקציות חיוניות כדי שמשתמשי הקצה יוכלו לעבוד בכל סביבת עבודה, נייחת או ניידת, במתקני הארגון או בשטח.

אם לא די בכך, עליו גם להוכיח את הערך עסקי שמניבה ההשקעה שביצע הארגון במערך ה- IT שהוא מנהל, אשר מתבטאת, בין היתר, בשביעות רצון לקוחות ומשתמשי קצה, גישה יעילה ומהירה למשאבי מידע מגוונים מכל מקום ובכל עת, תפוקה גבוהה יותר, חיסכון בעלויות ועוד.

 

על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל ממערכות המידע לאחר יישומן ולהגדיל את האפקטיביות מתפעולן נדרש מנהל מערכות מידע מקצועי ומיומן, אשר ידע למנף את מכלול היכולות שהן מציעות ולהשתמש במידע שהן מספקות באופן אופטימאלי כדי לעמוד ביעדים העסקיים.

 

ליהנות מכל העולמות עם שירותי Anagal במיקור חוץ

 

כמענה לשני אתגרים מורכבים אלה Anagal מציעה שירותי ניהול פרויקטים וניהול מערכות מידע במיקור חוץ המאפשרים לארגונים בכל סדר גודל לתכנן וליישם אסטרטגיית מחשוב, להתאים את משאבי הידע והטכנולוגיה ליעדי הארגון, לוודא שמערך המידע הארגוני תומך בפעילות העסקית, לקצר ולנהל פרויקטים במינימום עיכובים, ליהנות משירותי יישום, תמיכה ותחזוקה מקצועיים ולמנף את הרווח הפוטנציאלי מכל תהליך.

 

המענה המקיף ש- Anagal מספקת מקצה לקצה תחת קורת גג אחת מבטיח סביבת עבודה אידיאלית שכל ארגון עסקי שואף אליה:

 

  • ניהול פרויקטים במיקור חוץ עם Anagal זו הדרך הנכונה והיעילה ביותר ליישום פרויקט תוכנה מבלי להסתבך עם הסיכונים הכרוכים בפריסת תוכנות ארגוניות חדשות. עשרות ארגונים במגזר הפרטי והציבורי ממנפים את מומחיותה של Anagal כדי לבחור את הטכנולוגיה המתאימה ביותר לארגון, למקסם את היעילות התפעולית ולהניב מפתרון התוכנה החדש החזר השקעה גבוה ומהיר. המומחים שלנו מנוסים ביישום אופטימאלי של מגוון פתרונות התוכנה הרבים הקיימים בשוק, ופועלים במתודולוגיה הסדורה, המקיפה והמקצועית שפתחנו על בסיס ניסיוננו העשיר בניהול והטמעת מאות פרויקטים טכנולוגיים בכל היקף.

 

באמצעות מתודולוגיות מוכחות Anagal מספקת מענה מיטבי לכל אחד מתהליכי היישום וההטמעה – החל משלב אפיון הדרישות תוך התייחסות להיבטים עסקיים רגישים, דרך סקירת המשאבים העומדים לרשות הלקוח וטווח האפשרויות הקיים בארגון, וכלה בתהליך הטמעה מקיף ומובנה, המשלב  אינטראקציה רציפה בין צוות המומחים של Anagal  ובין אנשי המקצוע הרלוונטיים  בארגון.

 

  • הפתרון לניהול מערכות מידע של Anagal מאפשר לארגונים לתכנן יעדים עסקיים, לגשר על הפער בין הנהלת הארגון וטכנולוגיית המידע, ולוודא שהאסטרטגיה הטכנולוגית ומערך ה- IT תומכים ביעדים העסקיים באופן יעיל וחסכוני ביותר, ובעזרתו של מנמ"ר מקצועי במיקור חוץ, המאפשר לארגון:
  • לנהל את מערכות המידע לפי דרישה בכל עת ללא יחסי עובד מעביד
  • למנף ערך מוסף של מהנדס מקצועי מנוסה
  • לבחור את התחומים הספציפיים בהם הארגון באמת זקוק לסיוע
  • להבין טוב יותר טכנולוגיות, פרויקטים ותהליכים מורכבים
  • לקבל החלטות מושכלות על בסיס ידע, הבנה ומידע מקיפים ומהימנים
  • לנהל את פורטפוליו הפרויקטים הכלל ארגוני בהלימה לאסטרטגיה עסקית
  • לחסוך עלויות הכרוכות בהעסקת מנמ"ר במשרה מלאה

 

הפתרונות האופטימאליים של Anagal לניהול פרויקטים ומערכות מידע במיקור חוץ  משלבים מגוון רחב של יכולות מקצועיות, טכנולוגיות חדשניות, וצוות אנשי מקצוע מומחים בתחומם.

 

שילוב ייחודי זה מסייע לארגונים קטנים כגדולים לנהל ולתכנן את משאבי הליבה הארגוניים, לחסוך עלויות בשלבי היישום וההטמעה, לקצר זמני השקה ולשמור על מסגרת התקציב המתאימה.

 

צרו קשר עוד היום והצטרפו לארגונים הרבים שנהנים ממערך IT אפקטיבי, מנהלים שינויים ביעילות ומצליחים לרתום את נכסי המידע הארגוניים לטובת השגת יתרונות תחרותיים וצמיחה עסקית מתמשכת.

לפרטים נוספים צרו קשר