אבטחת מידע

אבטחת המידע הארגוני אינה המלצה, היא ביטוח החובה לעסק שלכם.
בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר מתקפות סייבר מצד גורמים עוינים אשר מנצלים את השימוש הנרחב באינטרנט ואת חדירת הרשתות החברתיות לחיינו.
ארגונים שאינם דואגים לאבטח את הרשת הארגונית שלהם, חושפים עצמם לפרצות אבטחה אשר יכולות ליצור נזק רב שקשה יהיה להתאושש ממנו לרבות, השבתה של הרשת הארגונית ומערכות המחשוב וגניבת המידע הארגוני.
לעיתים קרובות, קצרה ידם של הארגונים הקטנים והבינוניים מלהקצות משאבים לטובת פיתוח מקצועי של מומחי אבטחת מידע בתוך הארגון ואין הם מבינים לעומק את חשיבותו והשלכותיו של התחום לארגון. מגבלות אלו, מובילות את מנהלי הארגונים להתעלם מהנושא, עד אשר מתרחשת פריצה לרשת הארגונית. פתרונות אבטחת המידע ושירותי ניהול הרשת של Anagal יאפשרו לכם להיות בטוחים שהרשת הארגונית שלכם אינה חשופה למתקפות סייבר וזאת מבלי לחרוג ממסגרת תקציב ה-IT שלכם.
הטכנולוגיה המתקדמת של החברות המובילות בתחום Fortinet, Check Point ו- Pine App, לצד הנסיון הרב ותודעת השירות הגבוהה של מומחי אבטחת המידע ב-Anagal, מאפשרים לנו למצוא את פתרון אבטחת המידע המתאים ביותר לארגונכם ובכך להעניק לכם את השקט הנפשי אליו אתם מייחלים.

בין הפתרונות הניתנים על ידי Anagal ניתן למצוא פתרונות של החברות הבאות:

הבטיחו לעצמכם שקט נפשי ויכולת להתמקד בניהול האתגרים העסקיים
ותנו לנו לאבטח לכם את המידע.

לפרטים נוספים צרו קשר